Завжди помітний

Випадковий поворот на незвідану дорогу може призвести до несподіваного відкриття. Для тих, хто любить пригоди і прагне їх переживати на власному досвіді, Hyundai представляє свій абсолютно новий Palisade - ідеальний автомобіль для будь-якої нагоди. Виразний дизайн Palisade підкреслює характер тих, хто не боїться відрізнятися від інших і хоче вирватися з повсякденної рутини. Palisade захопить у вир приємних сюрпризів: від інноваційних інтелектуальних функцій безпеки і до кращої місткості в класі.

Переваги Hyundai PALISADE | Хюндай Мотор Україна - фото 8

Долай усі виклики.

Попереду насичений день: школа, фітнес-клуб, обід із друзями, шопінг. Так багато справ і так обмаль часу. Але з Palisade все вийде злагоджено та стильно. Винятково продумані функції для твоєї безпеки та комфорту не залишать місця для стресу в дорозі. За кермом абсолютно нового Palisade ти можеш розслабитися та зосередитися на дійсно важливих речах.

Переваги Hyundai PALISADE | Хюндай Мотор Україна - фото 9

Згадай той час.

Настав той день, коли ти можеш зібрати друзів та рідню, завантажити свій Palisade і вирушити в якесь особливе місце. У знакових подорожах народжуються незабутні спогади, і Palisade стане частиною найкращих моментів твого життя. Незалежно від того, кого і що везе Palisade, будь впевнений, що з цим автомобілем шлях буде легким та комфортним.

Переваги Hyundai PALISADE | Хюндай Мотор Україна - фото 10

Розумний старт.

Palisade оснащений новітніми функціями, як, наприклад, електропривід дверей багажного відділення з інтелектуальною системою відкриття. Опція Smart Trunk Hadds-free не лише відкриває багажник автоматично, але й дозволяють регулювати швидкість відкриття/закриття і висоту підйому відповідно до твоїх побажань. А якщо раптом в машині випадково залишиться дитина чи домашній улюбленець, спеціальна система сповіщення нагадає водієві про пасажирів, що лишилися в автомобілі. Palisade - розумний від початку до кінця подорожі.

Переваги Hyundai PALISADE | Хюндай Мотор Україна - фото 11

Захоплюючий водійський досвід.

Подорожувати з Palisade - суцільне задоволення. Подвійне багатошарове скло забезпечує відмінну шумоізоляцію салону, в той час як передова мультимедійна система з 10,25-дюймовим монітором стане твоїм незамінним помічником. Оснащений камерою кругового огляду (Surround View Monitor), абсолютно новий Palisade забезпечить безпечне управління і контроль над ситуацією в дорозі.

Переваги Hyundai PALISADE | Хюндай Мотор Україна - фото 12