Hyundai Motor Company сьогодні (11 березня 2021 р.) представила тизерні зображення STARIA, нової лінійки багатоцільових автомобілів (MPV) бренду.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 6

STARIA відображає прагнення Hyundai очолити майбутню індустрію мобільності, як постачальника рішень «Smart Mobility Solution», згідно з баченням бренду «Прогрес заради людства». STARIA оснащена широким функціоналом орієнтованим на водія, та футуристичними елементами дизайну, що забезпечить новий досвід для водіїв та пасажирів та зробить проведений час у дорозі більш продуктивним та корисним.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 7

STARIA має вражаючий та загадковий зовнішній вигляд, що схожий на космічний корабель. Передня частина автомобіля виділяється довгою горизонтальною лінією денного ходового світла та фарами, розташованими знизу. Відчуття космічного корабля посилюється великими панорамними вікнами, що підкреслюють відкритість інтер’єру. Висота салону також оптимізована для комфорту та зручності, що робить його ідеальним як для ділового, так і для сімейного використання.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 8

"STARIA - це новий модельний ряд MPV від Hyundai, який відкриває нову еру мобільності", - сказав Санг Юп Лі, старший віце-президент та керівник глобального дизайну Hyundai. "STARIA подарує абсолютно новий досвід та цінні пропозиції для клієнтів завдяки своїм безпрецедентним особливостям дизайну".

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 9

STARIA Premium, який буде доступний на деяких ринках, виводить мобільність на новий рівень, а спортивно-преміальні функції та ексклюзивні варіанти оформлення забезпечать ще більш розкішний вигляд та відчуття.

Найближчими тижнями Hyundai Motor розкриє більше деталей про STARIA та STARIA Premium.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

  • Продаж нових легкових автомобілів Hyundai.
  • Автомобіль у розстрочку (в кредит) під 0,01% до 5 років.
  • Станція технічного обслуговування  - СТО Hyundaі.
  • Обмін свого автомобіля на новий Хюндай (Trade-in).

Контакти: 098 686 8567