Відразу двоє представників марки Hyundai, кросовери Kona і Kona Electric, удостоїлися престижної премії "Північноамериканський позашляховик року-2019", вручення якої відбулося на Міжнародному автосалоні, що проходить цими днями у Детройті. А перемогу в номінації "Північноамериканський автомобіль року-2019" святкував седан G70 преміального бренду Genesis, що належить компанії Hyundai Motor.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 6

"Ми пишаємося тим, що наші інноваційні кросовери Kona і Kona Electric стали переможцями престижного конкурсу – "Північноамериканський позашляховик року". Kona - це доступний, стильний і функціональний компактний кросовер, розроблений з урахуванням потреб клієнтів, які ведуть активний спосіб життя. Він встановлює нові стандарти для свого сегменту з привабливим дизайном, передовими можливостями підключення і кращими в своєму класі функціями безпеки", - заявив Брайан Сміт, головний операційний директор Hyundai Motor America.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 7

Визнання достоїнств Hyundai Kona журі конкурсу "Північноамериканський автомобіль і позашляховик року" підтверджується високими показниками продажів на ринку США: у 2018 році було продано 47 090 екземплярів цієї моделі.

У свою чергу, Манфред Фітцджеральд, виконавчий віце-президент і глобальний керівник бренду Genesis, зазначив, що титул "Північноамериканський автомобіль року-2019", присуджений седану G70, є визнанням його високих споживчих якостей.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 8

"Ми прагнемо, щоб автомобілі бренду Genesis ідеально відповідали способу життя, мислення і бажанням наших клієнтів. Седан G70, якому журі конкурсу присудило найвищу нагороду, поєднує в собі розкіш та спортивну елегантність, властиву кращим представникам даного сегменту", - підкреслив пан Фітцджеральд.

Конкурс "Північноамериканський автомобіль і позашляховик року" проводиться з 1994 року. У журі конкурсу входять 54 журналіста провідних ЗМІ Канади і США.

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.