В рамках Міжнародного автосалону в місті Нью-Йорк, компанія Hyundai показали начерки дизайну нового кроссовера Hyundai Venue.

Передбачається, що основною аудиторією для нового кросовера Venue будуть підприємці, які ведуть в місті активну бізнес діяльність і перебувають постійно в русі. Але також не можна виключати, що сучасний і неповторний дизайн нового кросовера в лінійці Hyundai цілком припаде до смаку і для більш широкого кола споживачів.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 6  

Компанія Hyundai Motor вирішила показати те, як буде виглядати новий автомобіль і опублікувала дизайнерські начерки екстер'єру та інтер'єру нового кросовера Venue. Модель отримає виразну і вже знайому радіаторну решітку - Cascading Grille, 2-рівневу головну оптику, об'ємні бампера і колісні арки, рельєфний капот, спортивний задній спойлер і комбіновані задні фари прямокутної форми. Кросовер буде мати легкосплавні колісні диски з оригінальним дизайном.
Інтер'єр Hyundai Venue був зосереджений на зручному розміщення всіх його функцій створюючи практичний і ергономічний дизайн.

Мультимедійна система з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм з додатками Apple CarPlay і Android Auto - стильно і яскраво виділяється на передній панелі. Переважно, дизайн кліматичного обладнання виконаний в стилі мінімалізму.
 
Офіційна презентація абсолютно нової моделі Hyundai - Venue, відбуласяся 17 квітня цього року в Нью-Йорку на Міжнародному автосалоні. Деталі з презентації чекайте у наступній новині вже згодом!