Компанія «Хюндай Мотор Україна» зібрала 135 000 гривень на навчання для дітей-сиріт


Завершилась піврічна соціальна акція, присвячена безпечному автомобільному руху.

За статистикою, в Україні щодня стається близько 368 ДТП, в яких гине 11 осіб і ще 86 отримують травми різної важкості. Про небезпеку безвідповідального керування автомобілем регулярно говорять як громадські організації, так і правоохоронці – але тепер до них приєднались і автовиробники.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 6

«Ми всі відповідальні за безпеку на дорозі. І компанія «Хюндай Мотор Україна» робить все можливе для зменшення кількості травматичних випадків на дорозі та збільшення культури серед автомобілістів», – пояснює генеральний директор компанії Ігор Гладковський.

Та самою лише безпекою на дорозі автомобільний дистриб’ютор не обмежився. Поміркувавши, компанія вирішила також допомогти ще одній незахищеній категорії населення – дітям, що позбавлені батьківського піклування. Тож останні півроку компанія «Хюндай Мотор Україна» працювала на два фронти: розбудовувала спільноту відповідальних водіїв, і водночас – допомагала дітям. І це їй вдалось.

H-Road – це освітній проект «Хюндай Мотор України», що мав на меті привернути увагу до питання особистої відповідальності за кермом.

До проекту міг долучитись кожен український водій, при чому не лише задекларувавши свою відповідальність, а й купивши спеціальний стікер на авто (дизайн якого розробив відомий український бренд GAPCHINSKA). Вартість такої наліпки становила 20 грн. Зібрані гроші компанія передала на професійне навчання дітям-сиротам.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 7

Як розповідає комерційний директор компанії «Хюндай Мотор Україна» Геннадій Четверухін, важливою частиною проекту H-Road є саме його благодійна складова, а саме – забезпечення безкоштовного навчання дітей-сиріт новим навичкам у різних професійних сферах.

«Для участі в проекті було обрано 35 дітей-сиріт. Завдяки спеціальному анкетуванню діти змогли самостійно обрати бажаний напрямок навчання», - підкреслив Геннадій Четверухін.

До акції змогли приєднатись не лише водії, але й пасажири. Напередодні дня Святого Миколая, за підтримки партнера проекту, служби викликів авто Uklon, «Хюндай Мотор Україна» провела акцію H-Road Taxi. З 12 по 19 грудня можна було замовити спеціальне H-Road Taxi – гроші, виручені з цих поїздок, також передавались до спеціального фонду. На один день водіями таксі стали Віктор Бронюк, соліст гурту «Тік», та засновниця сімейного фестивалю #МАМАCЛЕТ Аревік Арзуманова.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 8

«H-Road Taxi стало можливістю зробити добру справу, адже кошти з цих поїздок пішли на оплату навчання дітей, які цього особливо потребують. Дуже часто талановиті діти не мають можливості отримати профільне навчання. Проект H-Road надає таку можливість тим дітям, які цього прагнуть», - згадує Тарас Лопачак, директор з маркетингу «Хюндай Мотор Україна».

Збір коштів тривав від вересня до кінця грудня 2016. Всього за час перебігу благодійної акції вдалось зібрати 135 000 грн. Всі ці гроші компанія передала благодійному фонду «Благомай» - цей фонд працює із дітьми, що опинились без батьківського піклування. Організація допомагає вихованцям дитячих будинків та допомагає їм із соціальною адаптацією та підготовкою до «дорослого» життя.

Гроші були використані для того, щоб оплатити навчання 35 дітям, які залишились без батьків. Підлітки, які мешкають у Києві, Сумах, Бердянську, Нових Петрівцях та у Дніпрі, змогли пройти курси з живопису, водіння, макіяжу, кулінарії, програмування та англійської мови. Навчання відбулось у лютому цього року.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 9

«Такі загальноосвітні програми як H-Road, дуже потрібні та корисні, так як дають додаткові можливості з працевлаштування та здійснюють мрію багатьох хлопців та дівчат - навчитися водити автомобіль. У наш час отримати водійські права має можливість не кожен, адже оплата курсів водіння є досить високою. Я був приємно здивований, коли мені та моїм друзям запропонували безкоштовне навчання у автошколі. Дуже зрадів, оскільки став одним із перших учасників цього проекту у нашій школі. Раніше такої можливості у нашій школі не було», - розповідає Олексій Кучерук, вихованець Бердянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.

Для «Хюндай Мотор Україна» це не перший досвід роботи із соціальними проектами. У 2015 році компанія організувала поїздку для дітей учасників АТО до літніх оздоровчих таборів. Восени того ж року діти з дитячих будинків у Рівненській та Волинській областях взяли участь в екскурсіях та майстер-класах. Також у 2015 році в рамках проекту «Рятуємо життя» компанія передала медикаменти на суму понад 100 тис. грн. Національному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь».

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.