Нyundai підтвердив лідерство у SUV-сегменті: TUCSON і IONIQ 5 увійшли у фінал акції “Авто Року 2022”


 

Поки автовласники дискутують над тим, яке авто краще з ДВЗ чи електричне, а експертні кола поділились на електроскептиків та електрооптімістів, Hyundai доводить, що не планує залишати своїх провідних позицій у жодній зі сфер автовиробництва.

Нещодавно завершилося голосування Громадського журі акції “Автомобіль року в Україні 2022”, результатом якого стало комплектування 10 фіналістів. За умовами акції серед 5 найкращих кросоверів, які обрала громадськість журі вибере «Кросовер/SUV 2022», аналогічну процедуру проведуть і серед легкових автомобілів. Також будуть обрані переможці у додаткових та спеціальних номінаціях.

Купити автомобіль в Автоберег. Модельний ряд Hyundai | Автоберег - фото 6

Безпрецедентно, що за звання найкращого автомобіля цього року розгорнулася боротьба між представниками одного бренду, в основі яких лежить дві різні технології. IONIQ 5 знадобилося менше ніж рік, щоб нав’язати боротьбу класичним автомобілям.

Українці не перші зустрілися з дилемою, яке авто краще –  TUCSON чи IONIQ 5?  Так, за версією впливого німецького автомобільного видання Auto Bild і TUCSON I IONIQ 5 визнані найкращими автомобілями на ринку, що імпортуються. Знову ж таки IONIQ 5 і TUCSON отримали найвищу оцінку з безпеки 5 зірок, від Euro NCAP.

IONIQ 5 визнано автомобілем року в Німеччині та за версією “ Auto Express New Car Awards 2021” у Великобретанії. За версією ж іншого впливого британського ресурсу “News UK Motor Awards, саме Hyundai TUCSON Авто року 2021.

 Об’єднують ж ці дві моделі високі технології та функції, передові системи безпеки, а також любов автовласників. На двох IONIQ 5 та TUCSON вже зібрали 61 нагороду у Європі. Враховуючи той факт, що більшість конкурсів на авто року ще перебувають в активній фазі проведення, ці нагороди далеко не останні.

 

ДП «Автотрейдінг-Одеса» - офіційний дилер Hyundai. Найсучасніший дилерський центр корейського бренду в Одесі. З першого дня роботи Автотрейдінг є лідером в обслуговуванні клієнтів, надає повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Адреса: г. Одеса, ул. 6-й км Овідіопольської дороги, 10/2

Телефони: Салон: (048) 734-36-63, Сервісний центр: (048) 734-36-93